Městské slavnosti s cimbálovou muzikou

Městské slavnosti bývají příležitostí pro lidi všech generací k setkávání a společné zábavě. Nepostradatelnou součástí všech městských slavností, jarmarků či poutí je folklorní a lidová hudba, která umí chytnout za srdce, potěšit duši a je jedním z důvodů proč podobnou akci navštívit. Cimbálová muzika Miroslava Kotlára z Liberce dokáže rozproudit zábavu nejen nezapomenutelnou interpretací českých, moravských, slovenských a maďarských lidových písní, ale také vtipným vyprávěním. Lidové a folklorní písně v podání cimbálové hudby jsou sice oblíbené zejména mezi staršími návštěvníky městských slavností, ale čím dál více si získávají oblibu i mezi střední a mladší generací. Vždyť kdo by neznal písně jako „Vínečko bílé“, „Tota helpa“, „Rožnovské hodiny“ nebo „Pod tím naším okénečkem“ a nechtěl si je při vínečku společně s cimbálovkou zazpívat?

Živé vystoupení na městských slavnostech

Cimbálka Miroslava Kotlára patří mezi nejoblíbenější cimbálové kapely u nás. Živé vystoupení na městských slavnostech, pouti či jarmarku ve vašem městě přinese návštěvníkům skvělý zážitek z bravurní interpretace folklorního repertoáru na hudební nástroje, kvalitního zpěvu a hlavně obrovské porce dobré nálady, která dokáže strhnout obecenstvo ke zpěvu a tanci. Můžete se těšit na populární melodie lidových autorů, ale také na krásné, ale méně známé folklorní písně z Čech, Moravy, Slovenska i Maďarska.

Městské slavnosti s cimbálovou muzikou
Městské slavnosti s cimbálovou muzikou

Na městské slavnosti s Cimbálovou muzikou Miroslava Kotlára nezapomenete

Objednáním Cimbálové muziky Miroslava Kotlára pro vaše městské slavnosti či jarmark získáte mnoho výhod. Jednou z nich je doprava zdarma. Zaplatíte pouze za cenu vystoupení podle délky, do 2 hodin, do 5 hodin nebo po individuální domluvě nad 5 hodin. Můžeme také zajistit ozvučení. Vzhledem ke skutečnosti, že cimbálka hraje písně od lidových autorů, není třeba platit autorské poplatky OSA, což se příjemné promítne do výsledné ceny. Díky Cimbálové muzice Miroslava Kotlára se slavnosti ve vašem městě stanou nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Jak hodnotí vystoupení cimbálovky návštěvníci městských slavností?

Jana Matějíčková, Vrchlabí

Při návštěvě dožínek v Hrádku nad Nisou nás okouzlilo vystoupení Cimbálové muziky. Jelikož pocházím z jižní Moravy, byl repertoár skupiny krásnou připomínkou mého mládí. Překvapilo mne také, že i mnoho mladých lidí zná moravské a slovenské lidové písně a zpívalo společně s cimbálovkou. Doufám, že budu moci vaše představení opět navštívit.

Petr Hořínek, Roudnice nad Labem

Vystoupení Cimbálové muziky z Liberce bylo skvělým vyvrcholením Selských slavností v Roudnici nad Labem. Díky cimbálce jsme si připomněli spoustu známých lidových písní a také mnoho krásných leč méně známých skladeb. Svým nadšením a nasazením kapela rozezpívala a roztančila většinu publika. Díky za skvělý zážitek.

Marie, Roudnice nad Labem

Navštívili jsme s manželem Májovou veselici ve Vrchlabí. Příjemně nás překvapilo profesionální vystoupení Cimbálové muziky Miroslava Kotlára z Liberce. Krásná hra na cimbál nás v duchu přenesla do moravského vinného sklípku a my si mohli při skleničce bílého vína zazpívat spoustu krásných lidových skladeb.

Cimbálovka na městských oslavách

5 důvodů proč si vybrat Cimbálovou muziku Miroslava Kotlára

  • Za vystoupení cimbálovky zaplatíte méně, protože není nutno hradit poplatky Ochranného svazu autorského (OSA).

  • Doprava je již započítána v ceně vystoupení. Jsme mobilní a přijedeme za vámi téměř kamkoli.

  • Zajišťujeme si kompletní ozvučení, je-li to třeba.

  • Cimbálová muzika vytvoří příjemnou a pohodovou atmosféru, ale umíme také zahrát známé lidové písně, které si s námi mohou lidé pěkně od plic „zabékat“

  • Široký repertoár lidových písní z Čech, Moravy, Slovenska a Maďarska rozezpívá návštěvníky a udělá z návštěvy městských slavností nezapomenutelný zážitek.