Moravský večer s cimbálem

Skleničky cinkají, číšník obchází stoly plné dobrot s koštéřem plným lahodného moravského vína, vzduchem zní smích a tklivé tóny cimbálovky a všude vládne dobrá nálada. Chcete se zasmát, dozvědět se něco nového o lidovém folklóru, poslechnout si krásnou lidovou hudbu z nejrůznějších regionů Moravy, Čech i Slovenska v podání naší cimbálky a užít si skvělý večer plný jídla, pití, vtipů a veselého vyprávění? Cimbálová muzika Miroslava Kotlára pro vás na přání připraví „Moravský večer“ při kterém si užijete spoustu zábavy, moravských lidových písní v podání cimbálové muziky, dobrého vína, ale také se dozvíte mnoho zajímavého o moravském lidovém folklóru, symbolice v lidových písní a v neposlední řadě také o vínu.

Moravský večer s cimbálem a spoustou vtipů

Připravíme pro vás neobvyklou kulturní akci, která rozproudí zábavu na vašem firemním večírku, svatbě, koštu vína nebo rautu. Dvě hodiny příjemné zábavy, vtipů a povídání, proložené lidovými písněmi v podání naší cimbálovky je skvělý způsob, jak za rozumnou cenu zvýšit lesk vaší společenské akce a zanechat v srdcích vašich hostů nezapomenutelnou vzpomínku. Zahrajeme vám lidové písně smutné i veselé, zádumčivé i takové, které zvednou posluchače ze židlí a které si mohou společně s námi „zabékat“ Více o našem repertoáru se můžete dočíst v našem playlistu, který si můžete stáhnout zde. Naše cimbálová skupina má dlouholetou tradici již od sedmdesátých let minulého století, kdy se naše skupina ještě pod původním názvem „Kotlárovci“ dostala do povědomí publika svou interpretací slovenských čardášů a posléze také moravských lidových písní. Současní členové naší cimbálové muziky jsou: Miroslav Kotlár starší – cimbál, František Lamač – housle, zpívající pila, Tibor Beňák – kontrabas, Michal Samko viola a Miroslav Kotlár  mladší – klarinet. Předvedeme vám, že dokážeme zvednout vaše hosty ze židlí, rozezpívat celé publikum, pobavit je skvělými vtipy a dokázat že lidová hudba má u nás stále své místo.

Moravský večer s cimbálem
Moravský večer s cimbálem

Moravský večer s cimbálovkou a s veselým vyprávěním

  • Zajistíme vám 2 hodiny kultivované zábavy, která vytvoří v srdcích vašich hostů nezapomenutelný zážitek.
  • Přivedeme nové hosty do vaší restaurace či vinárny, rozproudíme zábavu na vašem firemním večírku, rautu, svatbě nebo teambuildingovém pobytu.
  • Přijedeme za vámi kamkoliv a doprava na akci je v ceně, nemusíte platit nic navíc.
  • Jsme osvobozeni od placení poplatků Ochrannému svazu autorskému, což se příznivě projevuje na ceně vystoupení.
  • Pro pořádání Moravského večera s cimbálovou muzikou není potřeba zajišťovat elektronické ozvučení. V případě že by se vystoupení odehrávalo ve větších prostorách nebo venku, máme ozvučení vlastní.

Zkušenosti návštěvníků Moravského večera s cimbálovkou

Karel a Ivana, Praha

Vystoupení cimbálovky Miroslava Kotlára dalo skvělý náboj našemu firemnímu večírku. Přestože mezi účastníky byli převážně mladší kolegové, všichni se skvěle bavili a při vyprávění vtipů zaznívaly sálem salvy smíchu. Později jsem s úžasem sledoval, jak skupina strhla obecenstvo ke sborovému zpěvu lidových písní a nakonec došlo také na tanec na stole v podání některých mladších kolegyň.

Honza, Hradec Králové

Cimbálová skupina Miroslava Kotlára vystupovala se svým programem „Moravský večer“ i v naší oblíbené vinárně v Praze. Já i moje přítelkyně jsme se skvěle bavili. Cimbálovka v slušivých lidových krojích hrála krásné melodie a umělci vyprávěli spoustu veselých historek. Nešlo jen o vtipy, ale také o různé zajímavosti o lidové tvořivosti a symbolice v lidovém folklóru. Chceme vám poděkovat za velice příjemně strávený večer.

Petra, Kroměříž

Požádala jsem o pomoc při zorganizování Moravského večera s cimbálovkou v naší rodinné vinárně a výsledkem byl skvělý zážitek v podobě neokoukané zábavy, veselého vyprávění a vtipů, které bylo ale také poučné, naši hosté se dozvěděli mnoho nepříliš známých faktů o víně a moravském folkloru.