[vc_row fullwidth=“no“ css=“.vc_custom_1417754481189{margin-top: 55px !important;}“][vc_column width=“2/3″][vc_column_text css=“.vc_custom_1441269261565{margin-bottom: 55px !important;}“]

Živá hudba Cimbálovka Veselica z Liberce

Hudební nástroje cimbálové muziky jsou v základním složení housle, cimbál, kontrabas, klarinet a viola. Vše je uzpůsobené tak, aby se živá lidová hudba nejen dobře poslouchala, ale také aby se na takto hranou lidovou hudbu dobře tancovalo.

 

Obsazení Cimbálové muziky Veselica:

Cimbál – Miroslav Kotlár st., Viola – Michal Samko, Housle – František Lamač, Kontrabas – Tibor Beňák, Klarinet – Mirek Kotlár ml.

Cimbálová muzika vznikla již v 70. letech jako náhodné uskupení kolem známého libereckého muzikanta a dlouholetého učitele hudby na Základní umělecké škole v Liberci Miroslava Kotlára. Toto uskupení si dokázalo zachovat nadšení a radost z hraní, které umí muzikanti cimbálovky přenést na publikum. Repertoár cimbálkové muziky tvoří moravské lidové písně, slovácké či slovenské lidovky. V repertoáru cimbálové muziky jsou také české lidovky. O lidových písních si více můžete přečíst v kategorii Lidová hudba a naše vybrané písničky i s jednoduchými notami si můžete prohlédnout v kategorii Texty cimbálové muziky. Nabídka cimbálovky Veselica – nabízíme hudební produkci živé hudby v podání nefalšované cimbálové muziky. Náš repertoár tvoří lidové písně z Moravy, Čech i Slovenska. Prohlédněte si nabídku živé hudby v podání Cimbálovky Veselica z Liberce, kterou jsme pro vás připravili v kategorii Pro pořadatele.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″ title=“PROČ SI VYBRAT NÁS?“][vc_column_text]Za hudební produkci se dle zákona platí poplatky (více v článku Poplatky za hudební produkci). Jedinou vyjímkou je živá hudba s repertoárem lidových písní. V podniku, ve kterém jsme hráli (hrajeme) vytvoříme na našich stránkách reklamní stránku s informacemi pro návštěvníky, kteří hledají podnik s živou hudbou, nejlépe s cimbálovkou. Umíme zajistit kompletní produkci, tedy na přání naši produkci doplníme o DJ, či popovou kapelu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“50px“]

Fotogalerie naší cimbálovky

[vc_empty_space height=“50px“][/vc_column][vc_column el_class=“text-align: center“ width=“1/1″ wap_class=“text-align: center“][vc_single_image image=“845″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“right“ el_class=“center“ img_size=“full“][vc_empty_space height=“10px“][/vc_column][/vc_row][vc_row align_title=“left“ fullwidth=“no“][vc_column width=“1/4″ wap_class=“center“][vc_single_image image=“797″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][vc_single_image image=“1314″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][/vc_column][vc_column width=“1/4″ el_class=“center“][vc_single_image image=“798″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][vc_single_image image=“1318″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_single_image image=“819″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][vc_single_image image=“1315″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_single_image image=“811″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][vc_single_image image=“1246″ border_color=“grey“ img_link_target=“_self“ alignment=“center“ img_size=“medium“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_column_text]

Kategorie FAQ :

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_wp_custommenu nav_menu=“36″][/vc_column][/vc_row]