Posezení u vína s cimbálovkou

Víno a cimbálová muzika patří k sobě. Příjemně strávený čas ve společnosti přátel a kvalitního vína za doprovodu cimbálky patří k nezapomenutelným zážitkům. Pokud chcete do vašeho podniku nalákat nové zákazníky a uspořádat zajímavou akci pro stávající hosty, Cimbálová muzika Miroslava Kotlára nabízí komplexní zajištění moderovaného večera s prezentací a koštem mnoha vzorků kvalitních vín pod vedením zkušeného sommeliéra. Vše doprovází veselé i tklivé melodie cimbálovky, která navodí tu správnou atmosféru. Víno, které hostům zachutná, si pak budou moci objednat a my jim ho doručíme až domů.

Ochutnejte ty nejlepší vína

Dobré víno si nejlépe vychutnáte s přáteli. Vždyť ne nadarmo se říká, že víno je nápoj společenský. Smyslem degustace je  přechutnání nejrůznějších smyslových kvalit vína a srovnání jednotlivých vzorků mezi sebou. Nejde pouze o samotnou chuť, důležitá je také barva a především vůně vína. Ke sklence vína si nejdříve přičichneme, prohlédneme si proti světlu jeho barvu a po chvíli, kterou víno potřebuje, aby se takzvaně „otevřelo“ jej můžeme ochutnat. Převalujeme na jazyku lahodný doušek který útočí na naše smysly harmonickou symfonií chutí a teprve potom jej polkneme. Sommeliér mezitím poutavě vypráví o odrůdě vína, večerní stíny se prodlužují a cimbál vpovzdálí hraje tesknou píseň…

Moravský večer s cimbálovkou

POSEZENÍ U VÍNA S CIMBÁLOVKOU – proč si objednat ochutnávku a degustaci vína s cimbálovou muzikou

  • Nabízíme kompletní zajištění celé akce ve vašich prostorách, včetně vzorků vína.
  • Cimbálovka hraje pouze na akustické nástroje, takže není potřeba elektronického ozvučení, pokud se akce odehrává ve vnitřních prostorách.
  • V případě venkovní akce máme k dispozici vlastní elektronické ozvučení.
  • Prezentujeme kvalitní vzorky vín od předních vinařství, které si hosté mohou posléze zakoupit.
  • Zajišťujeme hostům dopravu zakoupeného vína až domů.
  • Doprava na akci je v ceně. Platíte pouze podle délky vystoupení a nic navíc.
  • Nemusí se platit poplatky Ochranného svazu autorského (OSA) protože hrajeme pouze písně lidových autorů. Díky tomu vám můžeme nabídnout nižší cenu.
  • O tento druh zážitkové akce je mezi zákazníky velký zájem, proto si nezapomeňte akci objednat zavčas.

Vychutnejte si skvělé víno s cimbálem

K přechutnávání vína vám bude hrát Cimbálová muzika z Liberce. V našem repertoáru najdete známé lidové písně jako „Vínečko bílé“, „Hněvala sa“, „Tota helpa“, „Pod tým naším okénečkom“ ale i méně známé melodie z Moravy, Slovenska, Čech i Moravského Slovácka. Náš celý repertoárový playlist si můžete stáhnout zde. Umíme písně tklivé i veselé, rychlé i pomalé, písně nad kterými vaše srdce zaplesá, i takové které si s námi můžete hezky od plic „zabékat“, když se zábava pořádně rozjede.

Cimbálová muzika