Svatba s cimbálovkou

Svatba je nezapomenutelným zážitkem nejen pro mladý pár, který si říká své zamilované „ano“, ale také pro rodiče obou snoubenců, příbuzné, i svatební hosty. Zejména pokud jako svatební hudbu zvolíte cimbálovku. Veselé i tklivé lidové písně podtrhnou důležitost spojení dvou mladých snoubenců a ohnivé slovenské čardáše roztančí celý sál a spojí obě rodiny v jeden velký svatební rej. Cimbálovou muziku ocení nejen dříve narození svatebčané, kteří si mohou zazpívat známé lidové písně, jako je „Zaspala nevěsta“ nebo „Ej, od Buchlova vietor věje“, ale také mladší svatební hosté kteří si mohou zatancovat na známé lidové melodie jako je „Tancuj, tancuj, vykrůcaj“, či „Išel Macek do Malacek“

Svatba s cimbálovkou

Svatba s cimbálovkou – aby váš velký den byl dokonalý

Cimbálová muzika Miroslava Kotlára zajistí dokonalý hudební doprovod při startu vaší společné cesty životem a učiní z ní nezapomenutelný zážitek nejen pro novomanželský pár, ale také pro rodinu a hosty, kteří si budou o vaší svatbě ještě dlouho povídat. Tklivé tóny houslí, zpívající píseň lásky během vašeho společného „Ano“, milostné melodie během svatebního veselí i řízné čardáše, které rozjedou tu správnou zábavu během svatební hostiny.

O tyto akce je velký zájem, máme objednávky na dlouho dopředu, takže pokud už znáte termín vaší svatby, zarezervujte si hudbu pro váš velký den co nejdříve. Již zítra může být váš termín zarezervován někým jiným. Cena za vystoupení se liší podle délky vystoupení a náročnosti celé akce, přesto se snažíme držet cenu co nejníže a přizpůsobit vám vystoupení přímo na míru, abyste nemuseli zbytečně platit nic navíc. Doprava na vaši svatbu je zdarma, platíte pouze za délku vystoupení. Cenu se snažíme držet co nejníže také tím, že máme výjimku z placení poplatků Ochrannému svazu autorů (OSA).

Uděláme z vaší svatby nezapomenutelnou událost

Cimbálová muzika Miroslava Kotlára se může chlubit dlouholetou tradicí už od sedmdesátých let dvacátého století kdy Miroslav Kotlár starší, dlouholetý učitel na základní umělecké škole v Liberci, založil původně rodinnou cimbálovou skupinu, která se brzy dostala do povědomí publika svou interpretací moravského a slovenského folkloru. Atmosféru našeho vystoupení dotvářejí také lidové kroje, které dodají oslavě vašeho sňatku ráz pravé moravské veselky.

Střípky ze svatebního veselí

Petr a Simona

Protože oba milujeme folklor, na naši svatbu jsme si objednali cimbálovku pana Kotlára z Liberce. I díky nim se z naší svatby stala opravdu šťastná událost, na kterou všichni rádi vzpomínáme. Starší i mladší svatebčané si užili známé lidové písně a při houslovém sólu během samotného obřadu nezůstalo jediné oko suché. Při následné hostině dokázala kapela zahrát pěkně od podlahy a rozjet zábavu, při které teklo víno proudem. Po desáté hodině je vystřídal DJ a tím se náš den završil. Ještě jednou děkujeme.

Ilona a Karel

Chceme Vám poděkovat za super spolupráci na naší svatbě. Bylo to fakt skvělé, dokázali jste navodit perfektní atmosféru, jak během samotného obřadu, tak během čepení a následné hostiny, která přiměla všechny tančit a bavit se. Svatební hostina byla nabitá úžasnou energií, takže jsme si to všichni maximálně užili.

Josef a Alena

Děkujeme skvěle strávený den, který byl pro nás nejdůležitější v životě. Skvělé výkony hudebníků, jak instrumentální, tak vokální potěšily nejen nás ale i všechny hosty. Známé lidové písně v podání cimbálu strhly většinu hostů ke zpěvu.  Chtěli jsme, aby si naši svatbu užily i naše dvě milované babičky, a to se povedlo na 100%. Určitě vaši skupinu doporučíme i dalším svatebčanům.

Svatba s cimbálovkou