Živá hudba s cimbálovou muzikou

Příjemný večer ve vinárně či vinném sklípku, tlumené světlo jiskří ve sklenici dobrého vína a k příjemnému hovoru s přáteli znějí decentní a libozvučné tóny cimbálu hrajícího známé i neznámé lidové písně. Živé vystoupení cimbálky navodí skvělou atmosféru a dodá večeru punc nezapomenutelnosti.  Cimbálová muzika Miroslava Kotlára z Liberce hraje na akustické nástroje, takže při živém vystoupení ve vnitřních prostorách jako jsou restaurace, vinárny, vinné sklípky nebo soukromé prostory není potřeba produkci ozvučovat pomocí elektronické aparatury. Cimbálová muzika hraje živou hudbu většinou ve složení housle, kontrabas, viola, klarinet, živý zpěv a samozřejmě to nejdůležitější – cimbál.

Živá hudba s cimbálovkou

Živé vystoupení cimbálové muziky ve vaší vinárně, na svatbě či na firemní nebo soukromé oslavě navodí příjemnou a decentní atmosféru, ve které se vaši hosté budou moci společně bavit bez nutnosti překřikování. Když se však zábava pořádně rozjede, umí cimbálka zahrát i pěkně „od podlahy“ a strhnout svým nadšením posluchače k tanci a zpěvu známých lidových písní. Živá hudba v podání cimbálové muziky je skvělým zpestřením vaší svatby, firemního večírku, rautu, koštu vína, soukromé oslavy nebo jiné společenské příležitosti a lidové písně, které posluchači dobře znají, si každý rád zazpívá. Naše cimbálka vystupuje ve vlastních, na míru ušitých lidových krojích které podtrhují atmosféru vystoupení. Cimbálová muzika M. Kotlára vystupuje už od sedmdesátých let minulého století a přináší svému obecenstvu zážitky z poslechu českých a moravských lidových písní.

Živá hudba s cimbálovou muzikou

Živá hudba s cimbálovkou – co získáte objednáním živého vystoupení Cimbálové muziky?

  • S úctou k tradici lidové hudby a s mnoha lety zkušeností s vystupováním na nejrůznějších akcích dokáže živé vystoupení cimbálovky proměnit večer ve vaší vinárně v zážitek, na který nikdy nezapomenete.
  • Není nutné elektronické ozvučení, i když v případě větších prostor máme toto k dispozici.
  • Živé vystoupení cimbálové muziky vytváří příjemnou atmosféru, ve které si mohou vaši hosté v klidu povídat bez vzájemného překřikování.
  • Jsme plně mobilní, takže jsme schopní za vámi přijet prakticky kamkoli.
  • Nemusíte platit za dopravu, vše je již v ceně vystoupení.
  • Cena se odvíjí od délky vystoupení, nabízíme vystoupení s délkou do dvou hodin, od dvou do pěti hodin a po domluvě i nad pět hodin.
  • V repertoáru máme známé i méně známé lidové písně z Moravy, Čech, Slovenska i Maďarska, veselé i smutné, rychlé a pomalé, k poslechu i k tanci. Zde si můžete prohlédnout celý náš playlist.
  • Díky tomu že hrajeme skladby lidových autorů, není nutné hradit poplatek OSA, díky čemuž vám můžeme nabídnout mnohem příjemnější cenu.
  • Za rozumný peníz tak umožníte vašim hostům prožít příjemně strávený večer s cimbálovou muzikou, který si budou ještě dlouho pamatovat.
Živá hudba s cimbálovou muzikou

Živá hudba s cimbálovou muzikou

Pokud chystáte firemní večírek, nebo raut, plánujete svatbu nebo košt vína ve sklípku, popřípadě chcete uspořádat oslavu při jiné společenské příležitosti, živé vystoupení cimbálovky je způsobem jak za rozumnou cenu zvýšit kvalitu a společenskou prestiž celé akce. Z širokého repertoáru lidových písní, který pokrývá nejen oblast českého a moravského folklóru ale také slovenské lidové tvorby, si vybere opravdu každý.  Zahrajeme vám písně tklivé, pomalé i takové, které si s námi můžete pěkně od plic zazpívat. Cimbálová muzika M. Kotlára vám zahraje ve složení: cimbál – Miroslav  Kotlár starší, housle – František Lamač, viola – Michal Samko, kontrabas – Tibor Beňák a klarinet – Miroslav Kotlár mladší. Obsazení cimbálovky lze však uzpůsobit na míru Vaší akci.